Genel Kurul Toplantısı

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI

Değerli Üyeler,

2018 yılının son günlerinde olağanüstü bir genel kurul toplantısı gerçekleştireceğiz. Bu genel kurulumuzun temel konusu 2019 yılı için planladığımız önemli atılımlardır ve bu planlarımızı hep birlikte hareket edersek gerçekleştirebiliriz.

2019 Türkiye’de çeviri sektörünün yepyeni ufuklara yelken açtığı bir yıl olacak. Bunu şimdiden hissediyorum. 2019 yılında, bize artık yetmeyen sınırları aşacağımız, yepyeni pazarlarla tanışacağımız bir yıl olacak. Yönetim kurulu olarak bir süredir yaptığımız çalışmalar yavaş yavaş olgunlaşırken, uluslararası çevrelerin de rüzgârlarını lehimize çevirmesini bekliyorduk. Artık harekete geçme zamanının geldiğini görüyorum. 2019 hepimiz için daha kazançlı ve umutlu olacaktır. Olağanüstü genel kurulumuzun resmi gündeminin size ulaştığına inanıyorum. Bunun ötesinde geleceğimizi planlamak adına, bir yıl sonu yemeğinde sizinle birlikte olmayı istiyorum.

Başkan

OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GÜNDEMİ
  1. Açılış ve saygı duruşu
  2. Başkanlık Divanı Seçimi ve Genel Kurul toplantı tutanağının Başkanlık Divanınca imzalanmasına yetki verilmesi.
  3. Üyemiz Merita’nın durumunun görüşülmesi ve genel kuruldan görüş alınması
  4. Üyelik Andı’na aykırı hareketlerde izlenecek yolun müzakere edilmesi
  5. Yıllık üyelik aidatı tutarının arttırılması
  6. Dilek ve temenniler
  7. Kapanış

Tarih       : 27 Aralık 2018
Saat        : 19:30
Yer          : Taksim Point Hotel
                  Kocatepe Mahallesi, Topçu Caddesi, No: 2
                  Taksim, Beyoğlu, İstanbul

Not: Çoğunluk sağlanamadığı için Olağanüstü Genel Kurul toplantısı resmi olarak ilan edilen 20 Aralık 2018 tarihinde toplanamadığından, söz konusu toplantı çoğunluk aranmaksızın 27 Aralık 2018 tarihinde yapılacaktır.