Kalite Yönetimi & SertifikasyonDanışmanlık, Eğitim ve Belgelendirme Hizmetleri
 
İnsanoğlu yaratıldığı günden bu yana karışıklıktan kurtulma ve belirli bir düzen tesis etme gayreti içerisinde olmuştur. Bu düzenleme sürecinin doğal sonucu olarak ortaya çıkmış olan standart ve standardizasyon olgusu insanlık tarihi kadar eskidir.
 
Yeryüzünde kıt olan ekonomik kaynakların en iyi şekilde değerlendirme çabalarının bir ürünü olan standardizasyon, insanlık için bir lüks değil, aksine “olmazsa olmaz” bir gerekliliktir.
 
Belirli bir faaliyetle ilgili olarak ekonomik fayda sağlamak üzere bütün ilgili tarafların yardım ve işbirliği ile belirli kurallar koyma ve bu kuralları uygulama işlemidir.
 
Standart ise Mutabakat sağlanmış ve kabul edilmiş bir kurumca onaylanmış, mevcut şartlar altında en uygun seviyede bir düzen kurulmasını amaçlayan, ortak ve tekrar eden kullanımlar için, faaliyetler ve sonuçlarıyla ilgili kurallar, kılavuzlar veya karakteristikler ihtiva eden dokümandır.
 
İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA
TURKCERT, yönetim sistemleri belgelendirmesi alanında faaliyet göstermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Hizmetlerimiz arasında ISO 9001 , ISO 14001 , ISO 22000 , ISO 13485 , ISO/TS 16949, TSE, CE, HYB Danışmanlık ve Belgelendirmesi HACCP , OHSAS , ADYS (Acil Durum Yönetim Sistemi) konularında belgelendirme yapmak, kuruluşların tedarikçi denetimlerini gerçekleştirmek ve genel katılıma açık eğitimler düzenlemek bulunmaktadır.
 
TURKCERT verdiği hizmetleriyle üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli ve standart, kuruluşların çevreye saygılı, insan sağlığı ve güvenliğine önem veren nitelikleri olmasına ve bunların geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.
 
ÇİD ÜYELERİNE SUNULAN AVANTAJLAR
 
Bu İş Ortaklığı Programı ile ÇİD Üyelerine belgelendirme ve danışmanlık hizmetlerinde piyasa fiyatlarına göre %60’a varan ek indirim sağlanacaktır. Belirlenen fiyatlar Çeviri İşletmeleri Derneğine rakamsal olarak bildirilmiştir.
 

İrtibat için: 

Ürünler Belgelendirme
Kalite ve Standartların Eğitimi
Danışmanlık
 
İrtibat Yahya VARLIOĞLU
0533 6369427
info@turkcert.com.tr
 
Web adresi    
http://www.turkcert.com.tr
 
Adres Turgut Özal Mh.1940 Cad.
Modern Site No:37/C Blok D.:43
Batıkent-Yenimahalle
ANKARA

Tel. : 0312 5666309
Faks : 0312 5666312