SDL Trados

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇEVİRİ ARAÇLARI
 
Çeviri tedarik zincirinin her aşamasına sunduğu katkılarla bir çeviride dünya markası haline gelen SDL Trados Teknolojileri, çeviri dünyasında çalışmalara kalite ve hız kazandırma amacıyla kullanılır ve üretilen çeviri içeriğinin biriken sermaye olarak kullanılmasına zemin verir.

ÇİD ÜYELERİNE SUNULAN AVANTAJLAR
Bilindiği üzere SDL Trados Teknolojileri kapsamında dağıtımı yapılan ürünlerin satış fiyatları Türkiye ve çevresindeki ülkeler için özel olarak belirlenmektedir. Bu özel fiyat politikası uyarınca çevirmenin #1 yardımcısı olan bu programların Türkiye satış fiyatı Avrupa'da geçerli satış fiyatlarının hemen hemen yarısı kadardır. 

Bu İş Ortaklığı Programı ile ÇİD Üyelerine özel olarak fiyatlarda %5 ek indirim sağlanacaktır. SET SOFT Bilişim tarafından sağlanan bu indirim, hazırlanan tekliflerin "Notlar" bölümünde "Çeviri İşletmeleri Derneği üyesi işletmelere yukarıdaki fiyat üzerinden %5 indirim yapılır." biçiminde bir not ile ifade edilecektir. Diğer bir deyişle, söz konusu indirim tekliflerde doğrudan yansıtılmış olmayacak, verilen teklif standart satış politikasını yansıtacak; ancak, alıcının "ÇİD Üyesi Olduğunu beyan etmesi üzerine" belirtilen teklif fiyatından %7,5 daha düşülecektir. Böylece üye işletmeler, üye olmayan işletmelere göre nasıl bir avantaj kazanmış olduklarını daha rahat görmüş olacaktır.
 

İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA

SET-SOFT Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Donanım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

2005 Yılında kurulan firma,  yazılım geliştirme ve dağıtımcılık faaliyetleri yürütmektedir. SDL Trados Teknolojilerinin yetkili Türkiye dağıtımcısı olmasının yanında, bazı Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini içine alan geniş bir coğrafyada yetkili dağıtımcılık görevi üstlenmiştir. Firma şu ülkelerde SDL Trados Teknolojilerinin Tek Yetkili dağıtımcısıdır: Türkiye, Iran, Irak, Suriye, Kuzey Kıbrıs, Libya, Tunus, Fas, Cezayir, Gürcistan, Pakistan ve Afganistan.


İrtibat için: 

Ürünler
SDL Trados Bilgisayar Destekli Çeviri Teknolojileri
 
İrtibat
İlker Çelebi
444 5 738 (Alan kodu kullanmayınız)
info@set-soft.com
 
Web adresi  
http://www.set-soft.com
 
Adres Çağlayan, Vatan Cad. No: 4/1 
İstanbul Ticaret Merkezi Kat: 3 
34403 Kağıthane/ İstanbul