SDL Trados

BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇEVİRİ ARAÇLARI
 
Çeviri tedarik zincirinin her aşamasına sunduğu katkılarla bir çeviride dünya markası haline gelen Trados Teknolojileri, çeviri dünyasında çalışmalara kalite ve hız kazandırma amacıyla kullanılır ve üretilen çeviri içeriğinin biriken sermaye olarak kullanılmasına zemin verir.

ÇİD ÜYELERİNE SUNULAN AVANTAJLAR
Bilindiği üzere, Trados Teknolojileri kapsamında dağıtımı yapılan ürünlerin satış fiyatları Türkiye ve çevresindeki ülkeler için özel olarak belirlenmektedir. Bu özel fiyat politikası uyarınca çevirmenin #1 yardımcısı olan bu programların Türkiye satış fiyatı Avrupa'da geçerli satış fiyatlarının hemen hemen yarısı kadardır. 

İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA

SET-SOFT Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Donanım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

2005 Yılında kurulan firma,  yazılım geliştirme ve dağıtımcılık faaliyetleri yürütmektedir. Trados Teknolojilerinin yetkili Türkiye dağıtımcısı olmasının yanında, bazı Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini içine alan geniş bir coğrafyada yetkili dağıtımcılık görevi üstlenmiştir. Firma şu ülkelerde Trados Teknolojilerinin Tek Yetkili dağıtımcısıdır: Türkiye, Iran, Irak, Suriye, Kuzey Kıbrıs, Libya, Tunus, Fas, Cezayir, Gürcistan, Pakistan ve Afganistan.


İrtibat için: 

Ürünler
Trados Bilgisayar Destekli Çeviri Teknolojileri
 
İrtibat
İlker Çelebi
+90 212 361 50 71
info@set-soft.com
 
Web adresi  
http://www.set-soft.com
 
Adres Esentepe Mah.Kore Şehitleri Cad. Onurgil İş Merkezi No: 35/2 
Zincirlikuyu, 34394 Şişli / İstanbul