İş Ortaklığıİş Ortaklığı

Değerli Tedarikçi,

Biz işletmeler, faaliyetlerimizi yürütürken birçok alanda ürün ve hizmet kalemlerine gereksinim duyarız. İhtiyaç duyduğumuz ürün ve hizmetler konusunda doğru tedarikçiyi seçmek ise çoğunlukla zaman almakta, hatta deneme yanılma süreci gerektirebilmektedir. Diğer yandan, bizim ihtiyaç duyduğumuz bu ürün ve hizmetleri sunan birçok işletme de güvenilir müşteri bulmak için yoğun bir çaba sarf etmektedir.

Bu gerçekten hareketle, “İş Ortaklığı Programı” adı altında bir program geliştirdik. İş Ortaklığı Programı, üye işletmelerin her zaman satın aldıkları ürün ve hizmet kalemlerinde Dernek olarak belirli bir tedarikçi seçerek bu tedarikçiyi tüm işletmelere tanıtmayı ve bu tedarikçiyle işbirliği yapmalarına zemin hazırlamayı içine alan bir projedir. İşletmelerimizin doğal ihtiyaçları tarafından kendiliğinden tetiklenen programın başlangıç mantığı işletmelerimizin gider kalemlerinde tasarruf sağlamak iken, kısa zaman içinde programın tedarikçiler için de önemli bir fırsat olduğu gerçeği görülmüştür.

Bu program, bir KAZAN-KAZAN çalışmasıdır. Bir yandan denrneğimizin üye işletmelerinin üstün nitelikli ürün ve hizmetleri tasarruflu fiyatlarla satın almasına çabalıyorken, diğer yandan ülkemizin sorumlu ve dürüst firmalarına sorumlu ve dürüst işletmelerden oluşan bir müşteri portföyü sunuyoruz.

Siz de işletmenizin sunduğu üstün nitelikli ürün veya hizmetleri derneğimizin üye işletmelerine başkalarından daha avantajlı koşullarla sunmayı isterseniz, hemen bir başvuru formu doldurarak başvurunuzu yapınız. İş Ortaklığı Programı Genel Koşullar ve Başvuru Formu gibi belgeleri aşağıda yer alan linklerden *.pdf formatında indirebilirsiniz.

Başvurunuzu yaparken, üye işletmelerimize özel olarak sunacağınız avantajları belirtmeyi ihmal etmeyiniz. Yönetim Kurulumuz başvurunuzu en kısa zamanda değerlendirerek size dönüş yapacaktır.

Bize itibar ettiğiniz için teşekkür eder, hayırlı ve bol kazançlı işler dileriz.

Davet Mektubu  Genel Koşullar  Basvuru Formu  Banka Bilgisi  Protokol

 

İş Ortaklığı Hakkında bilgi sahibi olmak ister misiniz?


İletişim Formu