Otomobil Servis & Y.P. Avrupa

PERİYODİK BAKIM - MEKANİK ARIZALAR - KAPORTA - YEDEK PARÇA

Periyodik bakım, araca belli sürelerde yapılması gereken koruyucu nitelikteki bakımlardır. Periyodik bakımın mahiyeti en başta aracınızın kilometresine göre değişmekle beraber, aracınızın filtrelerinin ve motor yağının değişimi tüm araçlar için temel hizmettir.

Bu hizmetin yanı sıra aracınızın kilometresine, yıpranmışlık düzeyine göre ve içinde bulunulan mevsime göre birtakım periyodik bakım hizmetleri bu kapsamdadır.

Işıklar Otomotiv tüm markalarda aracınızı güvenle teslim edebileceğiniz modern tesislerinde istihdam ettiği deneyimli teknik personelle aracınıza özel hizmet verir. 


ÇİD ÜYELERİNE SUNULAN AVANTAJLAR
ÇİD Üyelerine her türlü servis, bakım ve onarım hizmetleri ile yedek parça tedarik kalemlerinde %10 indirim uygulanacaktır.
 

İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA

IŞIKLAR OTOMOTİV Sanayi ve Ticaret. Ltd. Şti.
Işıklar Otomotiv olarak 1980 yılında kuruluşumuzdan bu yana FORD yedek parça piyasasında, zengin yedek parça depomuz ve iki ayrı satış mağazamızla, her türlü yedek parçayı derhal teslim anlayışıyla hizmetinize sunmaktayız. Daha iyi, daha bütünsel hizmet verebilmek için siz müşterilerimizin yönlendirmeleri ile 1999 yılında Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde servis hizmetleri veren atölyelerimizi hizmete açtık.

Deneyimli ustalarımız, sizlere sadece gerekli olan parçaları değiştirme ve aracınızın uzun ömürlülüğünü sağlamak amacıyla doğru teşhis yaparak, doğru bakım yapma taahhüdü ile iş yaparlar. Firmamızda aracınızın orijinal parçalarının yanı sıra garantili muadil yan sanayi yedek parça stoklarımızla, siz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.

KISA ZAMANDA ÇÖZÜM

Aracınız servisimize geldiğinde, yükümlülüklerimizi en kısa sürede yerine getirmek için personelimiz düzen ve disiplin içerisinde çalışmaktadır. Yedek parça stoklarımızın çeşitliliği sayesinde hem maliyet, hem de zaman avantajı elde edersiniz. 

Ürünler Periyodik Bakım
Kış Bakımı 
Akü - Lastik - Aksesuar
Mekanik Arızalar
Kaporta/Göçük
Yedek Parça
 
İrtibat Şener Ceylan

0212-346 16 20 - 21 - 22 - 23

sener@isiklarotomotiv.com
 
Web adresi     
http://www.isiklarotomotiv.com
 
Adres Çağlayan, Vatan Cad. No: 4/1 
İstanbul Ticaret Merkezi Kat: 3 
34403 Kağıthane/ İstanbul