Web Tasarım & Barındırma


Web Tasarım ve Yazılım Ajansı

WEB TASARIMI & BARINDIRMA HİZMETLERİ
Kurumların hedef kitleye en pratik erişim aracı olarak görev yapan Web Siteleri günümüzde küçük ve büyük her kurumun olmazsa olmazıdır. Özellikle son zamanlarda mobil cihazların kullanımında görülen hızlı artış, beraberinde birçok kurumun web sitesinin güncellenmesi gereğini ortaya çıkarmakta ve içeriği ne denli doyurucu olursa olsun yeni teknolojilere uygun olmayan web siteleri kurumların hedef kitleye hitap etmesine yardımcı olamamaktadır. Bu misyonla hareket ederek, son derece hızlı gelişmelere konu olan "WEB TASARIMI" alanında hizmet vermeye başlayan WebteBEN, farklı sektörlerden birçok kuruma anahtar teslimi ekonomik çözümler sunmanın yanı sıra, yazılım ve tasarım dünyasındaki en yeni, en güncel, en zor metotları uygulamaya koyma konusunda iddialı, dinamik bir oluşumdur.

WebteBEN, özellikle küçük ve orta ölçekli sanayi ve ticaret işletmelerine anahtar teslimi web araçları tasarımına odaklanan bir uzmanlık ajansıdır.

ÇİD ÜYELERİNE SUNULAN AVANTAJLAR
Bu İş Ortaklığı Programı ile ÇİD Üyelerine web tasarımı ve web tabanlı yazılım geliştirme tekliflerinde %25 ek indirim sağlanacaktır. SET SOFT Bilişim tarafından sağlanan bu indirim, hazırlanan tekliflerin "Notlar" bölümünde "Çeviri İşletmeleri Derneği üyesi işletmelere yukarıdaki fiyat üzerinden %25 indirim yapılır." biçiminde bir not ile ifade edilecektir.

İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA

SET-SOFT Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Donanım Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

2005 Yılında kurulan firma,  yazılım geliştirme ve dağıtımcılık faaliyetleri yürütmektedir. Bünyesinde bulundurduğu genç ve yetenekli yazılım mühendisleri yanında yaratıcı grafik tasarım profesyonellerinden oluşan geniş bir ekiple hizmet sunan firmanın öne çıkan özelliği yenilikçi teknolojilere odaklanmasıdır. Sanayi ve ticaret kuruluşlarına web tabanlı çözümler sunan firma yerli ve yabancı kurumlara hizmet vermektedir.

Yazılım sektörünün büyük oranda dışa bağımlı bir profil çizdiği günümüz Türkiye piyasasında kurumsal, kaliteli ve devamlı hizmet sunmak isteyen bizler, bir yandan işletmeleri en son iletişim ve ağ sistemleriyle donatmayı hedefleyen SET-SOFT, bir diğer yandan bu kuruluşların mevcut ve doğabilecek internet, mobil, web tasarımı, seo, (arama motoru optimizasyonu) banner tasarımı, e-bülten tasarımı, kurumsal kimlik, logo tasarımı, katalog, broşür ve internet reklamları gibi geniş skaladaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla WebnteBEN kimliği altında hizmet vermektedir.


İrtibat için: 

Ürünler Web Tasarımı & Barındırma
Web Yazılım
Grafik Tasarım
Veritabanı Hizmetleri
Mobil Uygulamalar
 
İrtibat İlker Çelebi
444 5 738 (Alan kodu kullanmayınız)
info@set-soft.com
 
Web adresi    
http://www.webteben.com
 
Adres Çağlayan, Vatan Cad. No: 4/1 
İstanbul Ticaret Merkezi Kat: 3 
34403 Kağıthane/ İstanbul