İş Ortaklarımız

Değerli ÇİD Üyesi,

Siz, Türkiye’mizin yükselen işletmelerine ürün ve hizmet tedarik etmek üzere her gün birçok işletme başvuru yapmaktadır. Bizler de, ticari işletmeler olarak onların müşteri portföylerini güvenilir işletmelerle zenginleştirmek ve bu vesileyle cirolarını ve karlılıklarını arttırmak isteyişlerini şaşırtıcı bulmuyor, takdirde karşılıyoruz.

İş Ortaklığı Programı vesilesiyle, Çeviri İşletmeleri Derneği çatısı altında etik ticari ve mesleki ilkeleri benimsemiş, sorumluluk sahibi işletmeler bulunduğunun bilincinde olan bu firmalara yardımcı olmayı istedik. Web sitemizin bu bölümünde göreceğiniz firmalar birçok başvuru arasından özenle seçilmiş, kendi sektörlerinde örnek firmalardır.

Web sitemizin bu bölümünde yer verdiğimiz ve derneğimiz üyelerinin ihtiyaç duydukları üst düzeyde niteliklere sahip ürün ve hizmetleri piyasanın en uygun koşullarında tedarik eden bu işletmelerle “İş Ortaklığı” protokolü imzaladık. İmzalanan protokolle söz konusu tedarikçi Çeviri İşletmeleri Derneğinin söz konusu ürün veya hizmet alanında “Tek İş Ortağı” konumundadır.

Değerlendirmemizi yaparken amacımız, sunulan ürün ve hizmet kategorisinde en nitelikli olanı en uygun fiyatlarla sunan sadece bir tedarikçiyi seçmek olmuştur. Bu tedarikçileri, bizlerin sahip olduğu etik değerlere sahip oldukları bilgisini aldığımız için, sektörlerinde iyi uygulamalara sahip bir firma olarak tanındıkları için ve sizlere sundukları ürün veya hizmetleri herkesten daha uygun koşullarla sundukları için tavsiye ediyoruz.

İş ortaklarımızla yaptığınız işbirliği hakkında yönetimimize geribildirimde bulununuz. İş Ortaklığı Programımızın sağlıklı bir şekilde yürümesi ve gelişmesi için geribildirimleriniz çok önemlidir.

Bu çalışma bir Kazan-Kazan çalışmasıdır. Burada ifade edilen veya burada ifade edilmiyorsa, sizlerle gizli olarak paylaştığımız fiyat indirimi veya avantajlar sadece derneğimizin üyelerine özeldir.

Hayırlı ve bol kazançlı işler dileriz.