GALA’dan ÇİD Üyelerine Özel İndirim!

Çeviri İşletmeleri Derneği üyeleri New York’ta düzenlenen GALA Konferansına birlikte katılmaya karar verdi. ÇİD ile GALA yönetimleri arasında yapılan görüşmeler sonucu, GALA yönetimi ÇİD üyelerine konferans için özel indirim uygulama kararı aldı.

Hatırlanacağı üzere GALA 2014 yılında İstanbul’da başarılı bir konferans gerçekleştirmiş, bu konferansa da ÇİD üyeleri özel indirimle katılmıştı. Bu yıl 20 – 23 Mart 2016 tarihleri arasında New York’ta düzenlenen GALA konferansında da aynı ayrıcalıktan yararlanan ÇİD üyeleri GALA resmi web sitesi üzerinden özel bir indirim kodu kullanarak kayıt yaptırdı.

ÇİD için özel bir indirim kodu tahsis edildi

Sağlanan indirimle, ÇİD üyelerine sunulan ücret, GALA üyeleri için sunulan ücretle aynı düzeye getirildi. ÇİD üyeleri konferans için GALA web sitesi üzerinden kayıtlarını yaparken indirimden yararlanmak için özel bir indirim kodu girdi. Dernek yönetiminden temin edilen bu kod ile kayıt yaptıran üyeler, 31 Ocak tarihine kadar kayıt yaptırarak 230 Dolar daha düşük ücret ödedi.

Çeviri sektöründe dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan The Globalization and Localization Association (GALA - Küreselleştirme ve Yerelleştirme Birliği) kar amacı gütmeyen kurumlar arasında bulunuyor ve iki yılda bir farklı bir ülkede sektörel konferanslar düzenliyor. GALA’nın en önemli özelliği tüm dünyadan çeviri sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir araya getirerek işbirliği ağları oluşturması, bilgi paylaşımı yapması, sektör standartlarının belirlenmesinde öncülük ederek teknolojinin sektöre katkısını genişletici önerilere zemin hazırlaması olarak gösteriliyor.

Üyeler kayıtlarını doğrudan kendileri GALA Web Sitesi üzerinden yaptı. Bundan sonra düzenlecenek GALA etkinliklerine indirimli katılmak isteyen sektör temsilcilerinin yonetim@cid.org.tr adresine bir ePosta göndermesi yeterli olacak.