İş Ortaklarımız


BİLGİSAYAR YAZILIM-DONANIM VE NETWORK

Bilgi güvenliği, çağımızın en önemli ve vazgeçilmez konularından biridir.

Ermira Bilişim, müşterilerinin var olan sistemlerini, her türlü saldırıya karşı firewall (güvenlik duvarı) ile korumaya alır. Hem verileriniz güvende olur, hem de şirket içindeki kullanıcılarınızın hangi sitelere girdiği konusunda bilgi sahibi olursunuz. Böylelikle internetinizi daha verimli kullanır, çalışanlarınızı kontrol altına alırsınız.Yapacağımız bakım anlaşması sayesinde şirket bünyesinde bir bilgi işlemci çalıştırmaya ihtiyacınız olmaz. Uzak bağlantı ile sisteminiz tarafımızdan 7/24 mantığıyla kontrol edilir. Gerektiğinde yerinde müdahale veya telefonda destek hizmetlerimiz ile şirketinize gereken önem ve destek verilir.

Kullanmakta olduğunuz bilgisayar ve ekipmanlarınız arızalandığında yedek parça hizmeti verilir veya gerektiğinde yeni ürünler önerilir. Her türlü bilişim ürünü (telefon, bilgisayar, notebook, yazılım, barkod ve network ürünleri, UPS, sunucu) tarafımızdan tedarik edilir. Fotokopi, yazıcı ve all in one (çok fonksiyonlu) yazıcı ihtiyaçlarınızı satın alma veya kiralama seçeneklerimiz ile karşılar,  toner masraflarınızı minimuma indirgemeyi hedefleriz.

Kamera sistemi ihtiyacınız olduğunda, teknik departmanımız şirketinizi keşfe gelip, tavsiyelerde bulunur, ihtiyacınız olan sistemi kurar ve gereken teknik desteği her zaman verir. Eski sistem analog santrali bulunan şirketlerin yeni sistem dijital İP Santral geçişlerini projelendirip, kurulumlarını gerçekleştiririz, bu sayede aylık telefon maliyetlerinizi de düşürmeyi hedefleriz. Bunların dışında yeni açılan şirketler, şubeler ve fabrikalarda tüm kablolama ve yukarıda bahsedilen sistemler kurulup, çalışır şekilde teslim edilir.
 
İŞ ORTAĞIMIZ HAKKINDA
Ermira Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri - Erman Bağdasaroğlu
Şirketimiz, Türkiye koşullarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını, sorunsuz ve bütünleşik olarak hizmet sunma misyonunu ilke edinmiş bu doğrultuda % 100 müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için çalışmaktadır
Siz değerli müşterilerinin Teknoloji konusundaki tüm istek ve ihtiyaçlarını fiyat / performans grafiğini müşteri lehine sürekli arttırarak karşılamak ve bölgesinde lider olmak vizyonu ile yola çıkmıştır.
 
Ermira Bilişim İlkeleri
* Olası sorunlar karşısında uzlaşmacı ve çözümcül bir yaklaşım izler, müşterisi ile ihtilafa düşmekten kaçınır.
* Verdiği sözlerin arkasında durur, vaatlerini eksiksiz biçimde yerine getirir ve hiç kimseyi yanıltmaz.
* Yürütmekte olduğu projenin % 100 başarılı bir şekilde sonuçlanması hedefini, ticari hedeflerinin üstünde tutar.
 
Ürünler Bilgisayar, notebook, tablet
İP santral, analog santral
Firewall
Kamera sistemleri
Yazıcı, fotokopi, faks cihazları
UPS
Yazılım
Barkod
Network ürünleri, kablolama
Sunucu
Parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile yazılımları
 
İrtibat Erman Bağdasaroğlu
0532 248 06 64
info@ermira.net
 
Web adresi http://www.ermira.net
 
Adres Feriköy Mahallesi
Seymen Sokak 61/8 Kurtuluş
Şişli - İstanbul